Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Новини

22 січня 2019 року з метою відзначекння в школі 100 - річчя Проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР було проведено перегляд презенації про шлях України до Незалежності. Після перегліду учні та працівники школи утворили "ланцюг єдності", що символізує єдність українських земель, та колективно виконали Гімн України. Перед цим учні старших класів виготовили плакат "Ми єдина держава, ми єдиний народ", який було передано для урочистих заходів в смт Теплик.

19 грудня Святий Миколай завітав до учнів та вихованців нашої філії, пригостивши малечу солодкими подарунками. Щиро дякуємо депутату Верховної Ради України Миколі Кучеру, депутату Вінницької обласної ради Володимиру Зарічанському, настоятелу Стражгородської церковної громади о. Анатолію, які допомогли Святому Миколаю здійснити солодку мрію малечі. Нехай в ваших домівках завжди беде тепло і достаток, а в Україні мир та злагода.

20 грудня 2018 о 11:16 | Бандура О. С. | немає коментарів

З 10 по 14 грудня 2018 року в школі було проведено "Тиждень права"
В рамках тижня було організовано та проведено:
- виставку книжок, презентації видань про права людини та іншуї літературу правового змісту;
- поновлено тематичні куточки;
- годину спілкування «Права та обов’язки дітей»;
- Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
- конкурс дитячого малюнка «Я маю право».

20 грудня 2018 о 10:48 | Бандура О. С. | немає коментарів

Учні та працівники школи долучились до виготовлення новорічних привітань до дня Святого Миколая та Нового року для військовослужбовців, які беруть участь в операції об'єднаних сил. Учні виготовили ялинкові прикраси, вітальні листівки. Було передано в будинок дитячої творчості яблука, печиво та мінеральну воду для наших захисників.

13 грудня 2018 о 10:22 | Бандура О. С. | немає коментарів

23 листопада 2018 року в рамках проведення заходів до 85 роковин Голодомору в Україні в школі було проведено:
- годину спілкування «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим»,
- перегляд учнями 5-9 класів відеофільму «Голодомор. Україна. ХХ століття.»;
- виставку матеріаів про голодомор та його наслідки для України;
- пішу ходу до пам’ятного знаку жертвам голодомору.
24 листопада учні та працівники школи взяли участь в акції «Запали свічку пам’яті ».

26 листопада 2018 о 08:43 | Бандура О. С. | немає коментарів

19-20 листопада в школі проводились заходи до 5 - річнці Революції Гідності.
Було проведено годину спілкування «Європейський вибір – вибір України»,
конкурс малюнка «У світі немає кращої країни, ніж моя Україна», кращі дитячі роботи представлено на районну виставку в Будинок дитячої творчості.
Учні 5-9 класів переглянули відеофільм «Революція гідності».
Поновлено стенд «Герої не вмирають».

23 листопада 2018 о 10:50 | Бандура О. С. | немає коментарів

- перегляд відеоматеріалів з попередження дорожньо - транспортного травматизму серед дітей учнями 5-9 класів;
- практичні заняття з правил вуличного руху з учнями школи та вихованцями дошкільного підрозділу;
- зустріч з інспектором ЮПСП Теплицького ВП Музикою Лілією Олександрівною;
- проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»;

19 листопада 2018 о 08:47 | Бандура О. С. | немає коментарів

9 листопада 2018 року в рамках відзначення Дня української писемності учні та працівники школи долучлись до написання ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, під чавс якого змогли перевірити свої знання з української мови.

11 листопада 2018 о 10:37 | Бандура О. С. | немає коментарів

З 1 вересня 2018 року в приміщенні школи функціонує дитячий садочок, який відвідує 12 вихованців. Силами батьків, працівників та спонсорів створені належні умови для перебування дітей в садочку.

6 листопада 2018 о 13:35 | Бандура О. С. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

17 листопада 2017 о 12:51 | Администратор с. | немає коментарів